preskoči na sadržaj

Osnovna škola Julija Kempfa Požega

Login
Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

KONTAKT

OŠ JULIJA KEMPFA

Dr. Franje Tuđmana 2, 34000 Požega

OIB: 66604281111

Matični broj: 3351092

E-mail: skola@os-jkempfa-pozega.skole.hr

Telefon: 034 273 799

Fax: 034 312 826

LOKALI:

511 – Tajnica

512 – Ravnateljica (272 046)

513 – Zbornica

514 – Pedagog

515 – Računovodstvo

516 – Knjižnica

517 – Kuhinja (272 015)

519 – Domar

520 – Defektolog

521 – Psiholog (312 827)

Kako doći do nas ?

Kada zvoni ?
     PRIJE PODNE
1.sat: 08:00 - 08:45
2.sat: 08:55 - 09:40
3.sat: 09:50 - 10:35
4. sat: 10:40 - 11:25
5. sat: 11:30 - 12:15
6. sat 12:20 - 13:05

 
  POSLIJE PODNE
1.sat 13:30 - 14:15
2.sat 14:25 - 15:10
3.sat 15:20 - 16:05
4.sat 16:10 - 16:55
5.sat 17:00 - 17:45
6.sat 17:50 - 18:35
Tražilica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 1. 2010.

Ukupno: 675584
Ovaj mjesec: 1260
Ovaj tjedan: 208
Vozila se barka

Circle of life

Django

Film o školi 2018.

Školski zbor 2017.

Bonton - kviz

Erasmus+ 2017.

Taurage, Litva 2017.

Kartepe, Turska 2017.

Smotra zborova 2017.

Maškare 2017.
Kuharica

Prilog o školi s HTV-a

4.a STAND UP

Dan škole 2016

Život škole

Dan grada 2015.

Školski zbor

 

 

skole.hr

Djelatnici

Podaci o djelatnicima OŠ Julija Kempfa

 

Podaci o učiteljima razredne nastave

Red. Broj

Ime i prezime

Zvanje

Mentor-savjetnik

1.

Marija Rabić

dipl. učiteljica razredne nastave

mentor

2.

Ivana Jukić Matijević

dipl. učiteljica razredne nastave

mentor

3.

Nenad Kovačević

učitelj razredne nastave

 

4.

Nevenka Ovčar

učiteljica razredne nastave

 

5.

Dragica Ronko

učiteljica razredne nastave

 

6.

Irena Krošl

učiteljica razredne nastave

 

7.

Mario Gavran

učitelj razredne nastave

savjetnik

8.

Sanja Vuković

učiteljica razredne nastave

 

9.

Krunoslava  Šipek

dipl. učiteljica razredne nastave

 

10.

Blanka Berger

učiteljica razredne nastave

savjetnik

11.

Anita Ujević

dipl.učiteljica razredne nastave

 

12.

Kristina Brus Klaić – učiteljica u produž. boravku

mag. primarnog obrazovanja

 

13.

Martina Hamžik – učiteljica u produženom boravku

mag. primarnog obrazovanja

 

14.

Mirjana Petošić-učiteljica u produženom boravku

dipl.učitelj razredne nastave s pojačanim predmetom informatika

 

 

 Podaci o učiteljima predmetne nastave

Red. Broj

Ime i prezime

Zvanje

Predmet(i) koji(e) predaje

Mentor-savjetnik

 

1.

 

Maja  Hula

prof.hrvatskog jezika i knjiž.

Hrvatski jezik

 

 

 

2.

 

Nina Horvat-Starčević

prof.hrvatskog jezika

Hrvatski jezik

 

 

 

3.

 

Silva Mihalj Živković

prof.hrvatskog jezika

Hrvatski jezik

 

 

 

4.

 

Ninoslav Pirović

 

akademski slikar

Likovna kultura

 

 

 

5.

 

Maja Franić

prof.glazbene kulture

Glazbena kultura

 

 

 

6.

 

Marko Bagarić

mag. engleskog jezika i knjiž. i mag.educ.pov.

Engleski jezik

 

 

 

 7.

 

Josipa Sabo

mag.eduk.engl.

jezika i knjiž.i mag.pedagogije

Engleski jezik

 

 

 

8.

 

Zrinka Markulin

 

prof.matematike

 

Matematika

 

 

9.

Krešo Hamžik

prof.matematike i fizike

Matematika

Fizika

 

 

 

 

 

 

10.

 

Barbara Dvoraček

prof.matematike i informatike

Matematika

Informatika

 

 

 

11.

 

Jasmina Gotštajn

mag.njemačkog jezika i povijesti

Njemački jezik

 

 

 

12.

 

Nevenka Pađen

nastavnik biologije i kemije

Priroda Biologija

 

 

 

13.

 

Mirela Prskavac

profesor biologije i kemije

Priroda

Biologija

Kemija

 

mentor

 

 

14.

 

Aleksandar Patajac

 

prof.matematike i fizike

 

Fizika

 

 

 

 

15.

 

Maja Halupa Androić

prof. filozofije i povijesti

 

Povijest

 

 

 

 

16.

 

Ankica Matijević

nastavnik zemljopisa i povijesti

 

Geografija

 

 

 

 

17.

 

Ivan Šumiga

mag.educ.

povijesti i geografije

 

Geografija

 

 

 

18.

 

Marko Šipek

dipl.ing. elektrotehnike

 

Informatika

 

 

 

19.

 

Zoltan Bartaky

dipl.ing. elektrotehnike

Tehnička kultura

 

 

 

20.

 

Dario Pisker

prof. fizičke kulture

Tjelesna  i zd.kultura

 

 

 

21.

 

Alen Ivanović

prof. kineziologije

Tjelesna  i zd.kultura

 

 

 

22.

 

Vladimir Habijan

nastavnik teologije

 

Vjeronauk

 

 

 

23.

 

Katarina Paulić (zamjena za Ivanu Čurčić)

mag.religiozne pedagogije i katehetike

 

Vjeronauk

 

 

 

24.

 

Ivana Škrabal (zamjena za Anicu Srebrović)

mag.religiozne pedagogije i katehetike

 

Vjeronauk

 

 

 

25.

 

Jasmina Radović- Jakovljević

dipl.učitelj s  pojačanim predmetom EJ

 

Engleski jezik

 

 

 

26.

 

Lana Leskovar

 

mag.kineziologije

Tjelesna  i zd.kultura

 

 

             
 

Podaci o učiteljima edukatorima rehabilitatorima

Red. Broj

Ime i prezime

Zvanje

Radno mjesto

 

RAZREDNI ODJEL/

SKUPINA

1.

Ivana   Lekić

mag. razredne nastave s defektologijom

 

Učitelj edukator rehabilitator

 

1.PO

2.

Antonija Romić

mag.primarnog obrazovanja

Učitelj edukator rehabilitator

 

4.5.PO

3.

 

Jelena Repinac

mag.primarnog obrazovanja

Učitelj edukator rehabilitator

 

6.PO

 

4.

 

Klaudija Brblić Posedi

 

profesor rehabilitator

Učitelj edukator rehabilitator

 

7.PO

 

5.

 

Tamara Fijan

 

mag. rehab.educ.

 

Učitelj edukator rehabilitator

 

8.PO

 

6.

 

Aleksandra Salontai-Pavković                              

 

profesor rehabilitator

Učitelj edukator rehabilitator

 

UMR-ml.sk.

 

7.

 

Katarina Srebrović

mag.prim.obrazov. s dodatnom edukacijom, smjer: opća defektologija

 

Učitelj edukator rehabilitator

 

UMR-sr.sk.

 

8.

 

Maja Zaočević

mag.prim.obrazov. s dodatnom edukacijom, smjer: opća defektologija

Učitelj edukator rehabilitator

UMR-sr.sk.

 

9.

 

Đurđa Tomičić

 

prof.defektolog

Učitelj edukator rehabilitator

UMR-st.sk.

 

10.

 

Marina Regić

 

mag. rehab.educ.

Učitelj edukator rehabilitator

UMR-st.sk.

 

Podaci o ravnatelju i stručnim suradnicima

Red. Broj

Ime i prezime

Zvanje

 

 

1.

 

Kornelija Sabljak

prof.biologije i kemije

 

Ravnatelj

 

2.

 

Jasna Pavošević

 

dipl.pedagog

Str.sur. pedagog

 

3.

 

Ivona Matešić

 

mag. psih.

Str.sur.

logoped

 

4.

 

Silvija Crnković

 

prof. psihologije

Str. sur. psiholog

5.

Ivana Jelušić

(zamjena za Ljiljanu Pavlica)

mag.kulturologije, smjer knjižničarstvo

Str.sur.

knjižničar

 

Podaci o ostalim radnicima škole

Red. Broj

Ime i prezime

Zvanje

Radno mjesto

  1.  

Jasna Kovačević

ekonomist

Tajnica

  1.  

Igor Kovačević

mag.oecc.

Voditelj računovodstva

  1.  

Milica Ilić

kuhar

Poslovi kuhara

  1.  

Ivanka Đurčević

kuhar

Pom.kuhar

  1.  

Boris Gretzer (zamjena za Rudu Đurčevića)

gimnazijalac

Domar

  1.  

Divna Gunčević

preh.tehničar

Spremačica

  1.  

Veronika Brekalo

NK radnik

Spremačica

  1.  

Mladen Pečić

tiskar

Spremač

  1.  

Branka Derner

sred.r.f.s.

Spremačica

  1.  

Ana Soldo

trgovac

Spremačica

  1.  

Dragana Pataki

kuharica

Spremačica

 

 

 

 




preskoči na navigaciju