preskoči na sadržaj

Osnovna škola Julija Kempfa Požega

Login
Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

KONTAKT

OŠ JULIJA KEMPFA

Dr. Franje Tuđmana 2, 34000 Požega

OIB: 66604281111

Matični broj: 3351092

E-mail: skola@os-jkempfa-pozega.skole.hr

Telefon: 034 273 799

Fax: 034 312 826

LOKALI:

511 – Tajnica

512 – Ravnateljica (272 046)

513 – Zbornica

514 – Pedagog

515 – Računovodstvo

516 – Knjižnica

517 – Kuhinja (272 015)

519 – Domar

520 – Defektolog

521 – Psiholog (312 827)

Kako doći do nas ?

Kada zvoni ?
     PRIJE PODNE
1.sat: 08:00 - 08:45
2.sat: 08:55 - 09:40
3.sat: 09:50 - 10:35
4. sat: 10:40 - 11:25
5. sat: 11:30 - 12:15
6. sat 12:20 - 13:05

 
  POSLIJE PODNE
1.sat 13:30 - 14:15
2.sat 14:25 - 15:10
3.sat 15:20 - 16:05
4.sat 16:10 - 16:55
5.sat 17:00 - 17:45
6.sat 17:50 - 18:35
Sigurnost-internet

Sigurnost djece na internetu:

- publikacija

- video

Tražilica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 1. 2010.

Ukupno: 734560
Ovaj mjesec: 3491
Ovaj tjedan: 205
Dan škole 2020.

Vozila se barka

Circle of life

Django

Film o školi 2018.

Školski zbor 2017.

Bonton - kviz

Erasmus+ 2017.

Taurage, Litva 2017.

Kartepe, Turska 2017.

Smotra zborova 2017.

Maškare 2017.
Kuharica

Prilog o školi s HTV-a

4.a STAND UP

Dan škole 2016

Život škole

Dan grada 2015.

Školski zbor

 

 

skole.hr

Raspored informacija
INFORMACIJE ZA RODITELJE 2020./2021.
Administrator / datum: 10. 9. 2019. 16:37

Roditeljski sastanci i informacije u školskoj godini 2020./2021. održavaju se u pravilu na daljinu, komunikacijskim kanalima i platformama za koje se odluči razrednik i o kojima prethodno (putem mrežne stranice škole ili putem učenika) obavijesti roditelje.

U iznimnim slučajevima roditeljski sastanci mogu se održavati i uživo s roditeljima i to u školskom dvorištu (na otvorenom) i oni ne bi trebali trajati duže od 15 minuta.

RAZREDNA NASTAVA

Red. br.

Ime i prezime učitelja

PRIJE PODNE

POSLIJE PODNE

 
 

1.

Krunoslava Šipek

 

 SRIJEDA (16-17 SATI)

 

2.

Mario Gavran

UTORAK 6. SAT

ČETVRTAK 5.SAT

 

3.

Sanja Vuković

 

ČETVRTAK 3. SAT

 

4.

Martina Hamžik

UTORAK 3. SAT

UTORAK 4. SAT

 

5.

Anita Ujević

UTORAK 3. SAT

ČETVRTAK 3. SAT

 

6.

Blanka Berger

UTORAK 3. SAT

PONEDJELJAK 3. SAT

 

7.

Marija Rabić

UTORAK 5. SAT

UTORAK 6. SAT

 

8.

Ivana Jukić Matijević

 

PONEDJELJAK 3. SAT

 

9.

Nenad Kovačević

ČETVRTAK 2. SAT

PONEDJELJAK 2. SAT

 

10.

Nevenka Ovčar

 

PETAK (18-19 SATI)

 

11.

Dragica Ronko

SRIJEDA 2. SAT

PETAK 2. SAT

 

12.

Irena Krošl

ČETVRTAK 4. SAT

PONEDJELJAK 2. SAT

 

13.

Jasmina Radović Jakovljević

 

PONEDJELJAK 2. SAT

 

14.

Anica Srebrović

 

PETAK 5. SAT

 

15.

Mirjana Petošić

ČETVRTAK 3. SAT

UTORAK 7. SAT

 

 

PREDMETNA NASTAVA,

POSEBNI ODJELI I ODGOJNO – OBRAZOVNE SKUPINE

Red. br.

Ime i prezime učitelja

PRIJE PODNE/SMJENA

POSLIJE PODNE/SMJENA

 
 

1.

Silva Mihalj Živković

ČETVRTAK 3. SAT

SRIJEDA 2. SAT

 

2.

Nina Horvat

SRIJEDA 3. SAT

UTORAK 4. SAT

 

3.

Maja Hula

SRIJEDA 4. SAT

PONEDJELJAK 5. SAT

 

4.

Krešo Hamžik

SRIJEDA 3. SAT

PONEDJELJAK 3. SAT

 

5.

Barbara Dvoraček

SRIJEDA 3. SAT

 

6.

Zrinka Markulin

PONEDJELJAK 2. SAT

ČETVRTAK 2. SAT

 

7.

Aleksandar Patajac

ČETVRTAK 3. SAT

ČETVRTAK 2. SAT

 

8.

Ninoslav Pirović

PETAK 6. SAT

 

9.

Maja Franić

PONEDJELJAK 3. SAT

ČETVRTAK 3. SAT

 

10.

Josipa Šumiga

SRIJEDA 3. SAT

PETAK 4. SAT

 

11.

Marko Bagarić

ČETVRTAK 2. SAT

SRIJEDA 4. SAT

 

12.

Marina Rajnović

SRIJEDA 3. SAT

PONEDJELJAK 4. SAT

 

14.

Mirela Prskavac

PETAK 3. SAT

PETAK 6. SAT

 

15.

Maja Halupa Androić

PETAK 3. SAT

 

16.

Ivan Šumiga

PONEDJELJAK 2. SAT

PETAK 6. SAT

 

17.

Nemanja Lončar

PETAK 5. SAT

-

 

18.

Franjo Kvesić

-

UTORAK 7. SAT

 

19.

Mario Mostarkić

-

PETAK 3. SAT

 

20.

Zvonimir Andrišek

PETAK 3. SAT

PONEDJELJAK 1. SAT

 

21.

Lukas Paun

UTORAK 2. SAT

 

22.

Dario Pisker

ČETVRTAK 3. SAT

PONEDJELJAK 1. SAT

 

23.

Alen Ivanović

UTORAK 2. SAT

SRIJEDA 4. SAT

 

24.

Lana Leskovar

SRIJEDA 5. SAT

PONEDJELJAK 5. SAT

 

25.

Marko Milaković

UTORAK 3. SAT

-

 

26.

Vladimir Habijan

PONEDJELJAK 4. SAT

UTORAK 4. SAT

 

27.

Ivana Čurčić

SRIJEDA 4. SAT

 

 

Red. br.

Ime i prezime učitelja

PRIJE PODNE/SMJENA

POSLIJE PODNE/SMJENA

 
 

28.

Ana Helena Galić

PONEDJELJAK 2. SAT

UTORAK 3. SAT

 

29.

Ivana Lekić

PONEDJELJAK 3. SAT

 

30.

Antonija Romić

ČETVRTAK 1. SAT

SRIJEDA 3. SAT

 

31.

Tamara Fijan

PONEDJELJAK 3. SAT

PONEDJELJAK 2. SAT

 

32.

Jelena Repinac

SRIJEDA 3. SAT

SRIJEDA 2. SAT

 

33.

Klaudija Brblić Posedi/ Ramona Romić

ČETVRTAK 4. SAT

UTORAK 3. SAT

 

34.

Aleksandra Andrić Radišić

SRIJEDA 3. SAT

SRIJEDA 4. SAT

 

35.

Aleksandra Salontai Pavković

ČETVRTAK 3. SAT

PETAK 3. SAT

 

36.

Maja Zaočević

PONEDJELJAK 3. SAT

 

37.

Marina Regić

PETAK 1. SAT

PETAK 4. SAT

 

 

 


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju